Kırmızı Topumuz Erciyes Üniversitesi Sahalarında…

Özel Olimpiyatlar Türkiye ateşi bu sefer Erciyes Üniversitesi kampüsünde yandı. İç Anadolu Bölgesi’ndeki 4 ayrı ilden gelen 11 özel eğitim kurumumuzu bu kez Erciyes Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlediğimiz oyunlarımızda ağırlamanın mutluluğunu yaşadık.

130’a yakın özel ve partner sporcumuzun katıldığı bölge oyunlarında, tüm kurumlar kayıtlarını tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi salonunda gerçekleşen coşkulu açılış törenine katıldı. Açılış töreninin ardından atletizm ve karma futbol branşlarında düzenlenen oyunlarda özel ve partner sporcularımız tüm seyircilere ‘Cesaret ve başarının’ ne anlama geldiğini bir kez daha ispatladı. Özel sporcularımızın attığı goller büyük alkış alırken, gönüllüler ve sporcuların arasında kurulan dostluğun sıcaklığı bütün Kayseri’yi sardı.

Muhteşem ev sahipliği için Erciyes Üniversitesi hocalarına, azimleri ve dostlukları ile kendilerine hayran bırakan özel ve partner sporcularımıza, gönüllülüğün ne demek olduğunu bir kez daha gösteren Erciyes Üniversitesi gönüllü öğrencilerine en içten teşekkürlerimizi yolluyoruz. Özel sporcularımız sizler sayesinde oyunlar da ve hayatta daha güçlü, daha mutlu ve daha başarılı!

Fotoğraflar