Karabük Üniversitesi’nde Özel Olimpiyatlar Ateşi

Karadeniz Bölgesindeki 4 ilden gelen özel eğitim kurumlarımızı bu sene ilk defa  Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde  ağırladık. Karabük Üniversitesi Özel Olimpiyatlar Bölge Oyunları’na katılan 92 özel ve partner sporcumuz atletizm ve karma futbol branşlarında performanslarını sergilediler. Karadeniz bölgesindeki kurumları kapsayan bölge oyunlarının birincisini Karabük Üniversitesi’nin muhteşem ev sahipliği sayesinde başarı ile tamamladık.  

Tek gün süren bölge oyunları formatında kayıtlarını tamamlayan kurumlar Ayyıldız Stadyumu’ndaki eğlenceli açılış törenine katıldı. Oldukça coşkulu bir izleyici grubu tarafından alkışlanan sporcularımız, her iki branşta da ‘cesaret ve başarı’nın ne olduğunu tüm katılımcılara ispatladılar. Tüm sporcularımızı diş branşında sağlık taramalarından da geçirmeyi unutmadık.

Bu dolu dolu geçen bir günün ardından hem sporcularımız hem de ekibimizin hafızasında Karabük Üniversitesi’nden katılan gönüllü öğrencilerimizin ve hocalarımızın sıcacık gülümsemeleri kaldı. Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere Karabük Üniversitesi’ne ‘hoşça kal’ dedik.

Fotoğraflar