Basketbolda Tarih Yazdık!

Özel sporcularımızla iki gün boyunca OneTeam Projesi kapsamında sahalardaydık.

19 Aralık Salı Günü özel sporcularımızla Euroleague Fenerbahçe Doğuş- Kızılyıldız maçından önce Fenerbahçe basketbolcularıyla seremoniye çıktık. Ardından Avrasya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden gelen özel sporcularımızın devre arasında yaptığı gösteri maçıyla oyunun ve hayatın birlikte olduğu mesajını bir kez daha verdik.  Özel sporcularımız Fenerbahçe Doğuş ve Kızılyıldız takımı oyuncuları ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Fenerbahçe yıldız oyuncusu Gigi Datome özel sporcularımıza formasını hediye etti. Eğlenceli gösteri maçının ardından kıyasıya mücadeleyi en önden izleme şansı yakaladık.

Hızımızı alamadık! One Team Projesi kapsamında ikinci durağımız Volkswagen Arena’da oynanan EuroCup Darüşşafaka Basketbol -Torino maçı oldu. Şişli Saadet İş ve Uygulama Okulu’ndan gelen özel sporcularımız seremonide basketbolculara eşlik etti. Devre arasında Darüşşafaka öğrencilerinin partnerliğinde yaptığımız gösteri maçında bütün basketlerimizi özel sporcularımız için attık. Yine tribünlerde ön sıralar bizim için ayrılmıştı.

Seyircilerin özel ilgisi ve ev sahipliği için bütün basketbol severlere çok teşekkür ederiz.  Seneye yine bir Euroleague maçında görüşmek üzere! 

Fotoğraflar