35. Yılımızda Tarihimizin En Görkemli Ulusal Oyunlarına İmza Attık!

Size çok güzel haberlerle geldik... Türkiye’nin dört bir yanından katılan sporcularımızla en büyük etkinliğimiz olan ulusal oyunları, bize tüm kapılarını sonuna kadar açan Pamukkale Üniversitesi’nde gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin 35 ilinden gelen 780 özel ve partner sporcumuzun mutluluğunun yanı sıra 250 antrenör ve 300 gönüllü öğrencinin pozitif enerjisi ile 3 gün boyunca tüm Denizli’yi büyüledik... 1500 kişilik koca bir aile ile 7 spor branşında oyunlarımızı gerçekleştirirken katılan bütün özel ve partner sporcularımızı 5 branşta sağlık taramasından geçirdik.

Bu sene bizim için daha da özeldi. Çünkü Özel Olimpiyatlar Türkiye olarak 35. yaşımızı da ulusal oyunlarda kutlama şansı yakaladık. 35. Yıl partisinde tüm sporcularımız doyasıya eğlendi. Tüm bu eğlencelerin ardından spor branşlarında ter döken sporcularımız madalya coşkusunu da tattı.

Oyunlar süresince sporcularımızı bir an olsun yalnız bırakmayan Pamukkale Üniversitesi gönüllü öğrencilerine kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz.. Organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Pamukkale Üniversitesi öğretim elamanları ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Oyunlarımız da hayat da sizlerle daha bir güzel…

Fotoğraflar