Lüleburgaz'dan Güzel Haberlerimiz Var!

Özel Olimpiyatlar Türkiye ateşi Türkiye'nin her yerine yayılmaya devam ediyor. 

Trakya Bölgesinin il ve ilçelerinden gelen 120 özel ve partner sporcuyu Lüleburgaz Yıldızlar Futbol Akademisinde gerçekleştirdiğimiz birbirinden eğlenceli oyunlarda ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. 

Lüleburgaz Belediye Başkan Vekili Deniz Şahin ve Lüleburgaz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cihan Erden’in katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz görkemli açılış töreni sonrası tüm sporcularımız genel sağlık ve diş branşlarında klinik direktörlerimiz tarafından sağlık taramasından geçirildi. Taramaların hemen ardından sahaya inen sporcularımız karma futbol ve atletizm braşlarında bütün yeteneklerini ortaya koydu. Tribünleri dolduran seyircilerin coşkusunu özel ve partner sporcularımızın gözlerinde gördüğümüz bu güzel etkinlikte katılımcı sayımız 250'yi aştı. 

Proje dönemimizin son bölge oyununda; tribünlerde coşkulu ve duygulu alkışları ile sporcularımızı yalnız bırakmayan Lüleburgaz halkına, özel sporcularımızın değerli ailelerine, Lüleburgaz Lisesi'nden gelen gönüllülerimize bu güzel ev sahipliği için minnettarız! Eylül ayında tekrar görüşmek üzere!

Fotoğraflar